List of active policies

Name Type User consent
Other policy All users

Summary

Společnost RAVAK a. s. jako správce osobních údajů bere vaše soukromí velmi vážně. Abychom Vám mohli poskytnout přístup ke službám RAVAK Academy, musíme získat a zpracovat některé Vaše osobní údaje.

A RAVAK a.s. a személyes adataid kezelője. Ahhoz, hogy hozzáférést biztosíthassunk Neked a RAVAK Academy szolgáltatásokhoz, bizonyos személyes adataidnak megadása és feldolgozása szükséges.

Full policy

Co je shromažďováno?

V systému jsou shromažďovány základní informace o uživatelském profilu, které získáváme při procesu registrace a vytváření účtu.

Jedná se o Vaše Jméno, Příjmení, emailovou adresu, stát, firma a prodejna ve které pracujete a váš obchodní zástupce.

Během používání RAVAK Academy se informace o uživatelích, kurzech, činnostech a prostředcích, s nimiž se setkáte, ukládají a propojí s informacemi o vašem profilu.

Zpracovávané informace nejsou předávány třetí straně.

Jak se tyto informace používají?

Tyto informace slouží pouze k poskytnutí přístupu k online kurzům na adrese www.ravakacademy.com. Statistické informace o využívání webu se také používají ke zjišťování zpětné vazby a zlepšování služeb poskytovaných společností RAVAK a.s..

Koho můžu kontaktovat?

Společnost RAVAK a.s. můžete kontaktovat na adrese info@ravak.cz.

Jak dlouho jsou data uložena?

Vaše osobní údaje jsou uloženy, pokud jste zapsáni do jednoho nebo více online kurzů na adrese www.ravakacademy.com. Informace o profilu budou odstraněny po 5 letech nebo na vaše vyžádání o odstranění vašich údajů.

Jak mohu odvolat svůj souhlas společnosti RAVAK a.s., aby ukládal a zpracovával mé osobní údaje?

Pokud jste dříve souhlasili s tím, že společnosti RAVAK a.s. povolíte ukládání a zpracování vašich osobních údajů v souladu s těmito zásadami ochrany osobních údajů a chcete-li svůj souhlas odvolat, použijte formulář ve vašem profilu nebo nám zašlete e-mail na adresu info@ravak.cz. Odvoláním svého souhlasu a výmazem Vašich dat však ztratíte přístup ke službám poskytovaným na www.ravakacademy.com.

Jak mohu požádat o opravu nebo smazání mých osobních údajů?

Základní informace o svém profilu můžete opravit přihlášením do www.ravakacademy.com  a úpravou vlastního profilu. Máte-li nějaké dotazy nebo chcete, aby byly opraveny nebo smazány jakékoli jiné údaje, použijte kontaktní formulář ve vašem profilu nebo zašlete prosím e-mail na adresu info@ravak.cz.

Jak si mohu vyžádat záznam o všech mých osobních datech, které byly shromážděny?

Můžete si vyžádat záznam o všech osobních údajích týkajících se vás, které byly shromážděny v souladu s těmito zásadami ochrany osobních údajů. Chcete-li tak učinit, použijte kontaktní formulář ve vašem profilu nebo pošlete prosím e-mail na adresu info@ravak.cz

Milyen adatokat gyűjtünk?

A rendszerben alapvető információkat gyűjtünk a felhasználói profilról, melyeket a regisztráció folyamatánál és a fiók létrehozásánál adsz meg.
Az alábbiakról van szó: a vezeték- és utóneved, e-mail címed, ország, a cég és bolt, melyben dolgozol, és a Te kereskedelmi képviselőd.
A RAVAK Academy használata során a felhasználókról, kurzusokról, tevékenységekről és eszközökről szóló információk, melyekkel kapcsolatban kerülsz, mentésre kerülnek és összekapcsolódnak a profilodról szóló információkkal.
A feldolgozott információkat nem adjuk át harmadik személyeknek.

Hogyan használjuk fel ezeket az információkat?

Ezek az információk kizárólag a www.ravakacademy.com oldalon található on-line kurzusokhoz való hozzáférés biztosítására szolgálnak. A webhasználatról szóló statisztikai információkat visszacsatolásra és a RAVAK a.s. társaság által nyújtott szolgáltatások fejlesztésére használjuk.

Kihez fordulhatsz?

A RAVAK a.s. társaságot az info@ravak.cz címen érheted el.

Mennyi ideig tárolják az adatokat?

Személyes adataid tárolásra kerülnek, ha egy vagy több on-line kurzusra jelentkeztél a www.ravakacademy.com címen. A profilodról szóló információkat 5 év után távolítjuk el, vagy a Te, adateltávolításra vonatkozó kérésedre.

Hogyan vonhatom vissza a RAVAK a.s. társaságtól arra vonatkozó jóváhagyásomat, hogy a személyes adataimait tárolja és feldolgozza?

Ha korábban jóváhagytad, hogy a RAVAK a.s. társaság tárolhassa és feldolgozhassa személyes adataidat a jelen adatvédelmi alapelvekkel összhangban, és ezt a jóváhagyásod vissza szeretnéd vonni, használd a profilodban lévő űrlapot, vagy küldj egy e-mailt az info@ravak.cz címre. A jóváhagyás visszavonásával és az adataid törlésével azonban elveszíted a www.ravakacademy.com oldalon nyújtott szolgáltatásokhoz való hozzáférést.

Hogyan kérhetem a személyes adataim javítását vagy törlését?

A profilodról szóló alapvető információkat kijavíthatod a www.ravakacademy.com oldalra történő bejelentkezéssel és a saját profil módosításával. Ha bármilyen kérdésed merülne fel, vagy szeretnéd helyesbíteni vagy töröltetni bármilyen adatodat, használd a profilodban lévő kapcsolatfelvételi űrlapot vagy küldj nekünk egy e-mailt az info@ravak.cz címre.

Hogyan kérhetek az összes összegyűjtött személyes adatomról szóló nyilvántartást?

A jelen adatvédelmi alapelvek alapján összegyűjtött és Téged érintő személyes adatokról nyilvántartást kérhetsz. Ha ezt szeretnéd megtenni, használd a profilodban lévő kapcsolatfelvételi űrlapot vagy küldj egy e-mail az alábbi címre : info@ravak.cz